Wellness

V našem wellness příjemným způsobem zregenerujete síly, odpočinete si, odstraníte stres a napětí. Posílit své zdraví a načerpat novou energii můžete v nové sauně, solné parní kabině, whirlpoolu a na teakových lehátkách v odpočívárně s krásným výhledem na Pražský hrad a Petřín.

Sauna

Místnost vykládaná dřevem a kamenným obkladem, vybavená saunovými kamny, které vyhřejí prostor na teplotu od 90°C až do 95°C. Vlhkost vzduchu 25 – 35 %. V sauně se uvolňují unavené svaly a zklidňuje mysl. Prudké ohřátí a ochlazení těla se doporučuje zopakovat třikrát.

Solná pára

Parní prostor slouží k prohřátí a propocení organismu. Vlhko a teplo napomáhá uvolňování minerálních látek a stopových prvků ze solných bloků, které jsou vstřebávány kůží a sliznicídýchacích cest. Pobyt v parní kabině je blahodárný a účinný k regeneraci pokožky, uvolnění dýchacích cest, zvýšení přirozené obranyschopnosti a odolnosti. Posílení imunitního systému. Teplota 45 – 50°C, vlhkost vzduchu je 75 – 85 %. Doporučený pobyt 10-20 minut.

Whirpool

Vířivý bazén přizpůsobený k sezení a hydromasáži těla masážními tryskami. Patří mezi nejoblíbenější procedury wellness. Teplota vody 34 – 38°C.

NEJMODERNĚJŠÍ VÍŘIVKY

Potešte své blízke dárkovým poukazem

Těšíme se na Vás

Summary
Service Type
Wellnes, Fitness
Area
Praha 6 Dejvice