Masáže a kosmetika

Umění relaxovat je způsob, jak efektivně čelit stresu a spěchu, který nás v současné době obklopuje na každém kroku. Masáž je ideální společník při snaze vymanit se ze starostí všedního dne a nechat se hýčkat jemnými dotyky dlaní a prstů.

Relaxační, rekondiční, sportovní masáže

Tyto masáže mají za úkol hlubokým prokrvením všech vrstev svalstva docílit jejich uvolnění, obnovit jejich kondici a dopomoci tak k příjemnému pocitu, ať již před, nebo po fyzickém výkonu, či “zrelaxovat“ tělo i mysl po namáhavém dnu.

Masáže proti bolestem hlavy + ošetření kloubů, páteře

Tento program se skládá kromě klasické masáže, také z ošetření palpací tzv. Trigger pointů, které uvolňuje různorodé blokace svalstva krční a bederní páteře a stejně tak i horních a dolních končetin a jiné. Spolu s lehkým cvičením na malých míčích tzv. softballech, zakončené správně vedeným hlubokým protažením, dokážeme společně odstranit vaše obtíže.

Reflexní terapie lymfatického systému

Účinky této terapie spočívají ve velmi příjemných jemných masáží pouze plosek nohou (pro ideální výsledek se doporučuje podstoupit minimálně tři), které způsobují detoxikaci organismu, urychlení látkové výměny, zvýšení imunity jedince, srovnání hormonální hladiny a zlepšení toku lymfy. Dále má také vliv na srdeční činnost a krevní oběh. Pomáhá také odstranit různé psychické či emocionální bloky, vyčistí mysl od stresu a budete se cítit jako znovuzrození.

Lymfatické masáže se zaměřením na formování těla

Pro viditelný a potěšující efekt této zeštíhlující terapie se doporučuje absolvovat minimálně deset procedur. Jedna tato procedura trvá 90 minut a kombinuje prvky masáže hluboké a lymfatické a závěrečného hřejivého zábalu, který zaručuje ještě hlubší prokrvení . Dostatečný příjem tekutin (vody) a působení olejů, které jsou přímo určeny k odbourávání celulitidy, ještě více urychlují a zintenzivňují tolik žádaný a příjemný účinek.

Těhotenské masáže

Jemné masáže, které pomáhají navodit především příjemný, uvolňující pocit pohody nejen nastávající mamince, ale v návaznosti na to i miminku. Také pomáhá odstranit otoky nohou, bolesti krční páteře a další nepříjemnosti během těhotenství.

Kosmetika PAYOT

PAYOT je luxusní francouzská značka, která způsobila doslova převrat ve světě kosmetiky a lázeňství.
Důležité pro PAYOT bylo, aby ženy pochopily jednoduchou rutinu, která je základem péče o pokožku: čištění, tonizace, ošetření. Její metodu brzy převzala většina hlavních značek.
Kosmetika PAYOT je vhodná pro všechny typy pleti a její výrobky nechybí v nejluxusnějších salonech krásy celého světa

Potešte své blízke dárkovým poukazem

MASÁŽNÍ SALÓN

Těšíme se na Vás