Zdravý Život

Chcete si užít spoustu zábavy, pohybu i příjemného odpočinku? Plus pro Vás představuje Maminy Cup 2014, který se bude konat 31. května 2014. Je určen především maminkám, ale i dětem, tatínkům a všem rodinným fanouškům. Přijďte, nebudete litovat!

Maminy Cup je velké setkání maminek, které preferují aktivní životní styl. Je to sportovní festival šitý na míru právě jim. V příjemné a pozitivní atmosféře si vyzkouší nejrůznější pohybové aktivity a soutěže. Jsou zde představovány nejnovější trendy ve sportu pro ženy, ale prostor je věnován také klasickým sportovním disciplínám. Maminy Cup poskytuje i odreagování od všedních dnů, dále pro maminky tolik potřebný odpočinek, relaxaci, a také maminky inspiruje k celoročnímu pohybu.

Letos, dne 31. května 2014, se v Kladně uskuteční již čtvrtý ročník této akce. Loni se do jednotlivých soutěží aktivně zapojilo přes 80 maminek z celé České republiky. Tento rok je samozřejmě očekáván nárůst všech účastníků a pro maminky je připraven zajímavý program! Dopolední i odpolední program je atraktivním mixem sportovních soutěží a nesoutěžních pohybových aktivit. Součástí programu je také beauty, relax a poradenská zóna partnerů akce.

Ambasadorkou Maminy Cup 2014 je česká nejúspěšnější střelkyně Kateřina Emmons, hrdá maminka dvou dětí, a fitness hostem je známý český instruktor a lektor, Lukáš Kolek.

A jestli momentálně přemýšlíte nad tím, kdo by hlídal vaše děti a miminka, máme pro vás dobrou zprávu! Na místě je zajištěno hlídání i pro ty nejmenší děti. Pro děti od 2 let je připraven bohatý sportovní, herní i edukativní program. Nebojte se přivést ani partnery, tatínky a ostatní členy rodiny. Ani oni se nebudou na této akci nudit. Mohou fandit, fotit, ale také se aktivně zapojit do doprovodného programu, který je určen všem návštěvníkům akce.

A co udělat, abyste se akce mohli zúčastnit? Na stránkách akce Maminy Cup najdete odkaz na registrační formulář, pomocí kterého se na akci přihlásíte. Maminy Cup se mohou zúčastnit: 1. Adeptky (ženy, které se na mateřství teprve připravují), 2. Těhulky, 3. Maminky do 40 let a 4. Nad 40 let. Přihlásit se tedy může opravdu každá žena. Startovné je 400 Kč, pro tým maminek je vstupné snížené na 300 Kč a pro děti a doprovod je vstup volný. Více informací o akci najdete na stránkách www.maminycup.cz. Podrobný program, mapku areálu i veškeré další informace registrované účastnice dostanou včas před akcí do mailu. Nezapomeňte sledovat také náš Facebook, protože pět z vás zde bude mít možnost vyhrát vstupenku na tuto jedinečnou akci zcela zdarma!

Stránky Plus pro Vás jsou hrdým partnerem této akce, protože podporují všechny aktivní maminky a vyvážený životní styl. Na místě budete moci navštívit náš stánek, kde se vám budeme rádi věnovat. Zarezervujte si tedy datum 31. května 2014 na Maminy Cup 2014, budeme se na vás těšit!