Fitness

Na ploše stodvaceti metrů čtverečních na Vás čeká plně klimatizované fitness centrum. Health Club Diplomat pro Vás nabízí 8 cardiostanovišť a více než 20 posilovacích stanovišť, které vám umožní efektivní trénink při pohodlné pozici těla a při minimálním zatížení páteře. Takový trénink je vhodný i pro jedince trpící bolestmi zad či kloubů a dává cvičícím rovněž větší pocit jistoty a bezpečí. Své útočiště zde naleznou Ti, kterým nejde pouze o svaly a krásné tělo, ale převážně o jejich zdraví a kondici. Často se jedná o pracovně vytížené jedince, kteří ve své práci vedle stresu čelí i nedostatku volného času.

Health Club Diplomat je vybaven stroji Tuff Stuff. Dále můžete využít také cvičební pomůcky jako jsou jednoruční činky, fitbally, overbally, expandery, stepy, TRX a balanční bosu. Celý prostor je kvalitně ozvučen, cvičení Vám zpříjemní plazmová obrazovka s různými programy. Zapůjčení ručníku a osušky, případně prostěradel zdarma při každé návštěvě je samozřejmostí, stejně jako vždy čisté a útulné prostředí, přátelská atmosféra a osobní přístup ke každému z klientů. Členům klubu jsou k dispozici osobní trenéři, masáže, výživové poradenství a mnohé další služby spojené s fitness

Osobní tréninky

Není důležité, jestli jste profesionálové nebo se cvičením začínáte. Ve fitness máte k dispozici osobní trenéry, kteří Vám sestaví efektivní program podle Vašich přání a potřeb. Naši profesionální osobní trenéři se orientují především na oblast fyziofitness. Využijte možnosti nechat si zhotovit některý ze speciálních cvičebních programů. Poskytujeme poradenství ohledně dietních a stravovacích návyků. Trenéři sestavují také redukční a kondiční programy a zabývají se fyziofitness – zaměření na kompenzaci problémů pohybového aparátu. Máte možnost nechat si sestavit kompletní regenerační a rekondiční program a své tréninky spojit s relaxací v sauně a při masážích. Využijte cenově výhodné nabídky speciálních fitness programů. Novinkou je zdravotní cvičení pro těhotné a cvičení po porodu a pro maminky.

Kruhový trénink

Jedná se o cvičení pod dohledem instruktora. Cvičí se ve skupinách na deseti různých stanovištích. Po přesně stanovené době se stanoviště hromadně střídají. Tento typ tréninku je vhodný pro všechny, kteří pravidelně navštěvují posilovnu a chtějí si obohatit svoje cvičení. Tímto typem tréninku se rozvíjí vytrvalost, zpevňují a posilují se všechny svalové skupiny. Efekt skupinového cvičení funguje navíc jako významný motivační prvek. Volba jednotlivých cviků záleží na instruktorovi.

DOSÁHNĚTE SVOU TOP FORMU

Potešte své blízke dárkovým poukazem

Těšíme se na Vás